| Maria1927 a întrebat:

Am asteptat mult prea mult ca un baiat sa-mi propuna intalnire,mi-e drag de el,cand a facut-o,parintii mei nu-s de acord, el este fratele sotiei lui verisorul meu de gradul 1, provine dintr-o familie nu chiar instarita, avand 5 frati, insa e independent. Parintii mei nu-mi permit sa ies cu el din cauza familiei, am 19 ani,parintii se implica foarte mult in lucrurile astea,il suna si ii spune sa ma lase,nu ne vedem seara,ci ziua,parintii nu-s acasa, vreau sa fiu cu el, ce ma sfatuiti sa fac? De parinti m-am cam saturat.

6 răspunsuri:
| ILIoN a răspuns:

Lol, lol, lol... p*** mea. Intotdeauna sa gasesti o relatie, o legatura intre minte si inima. Sa nu te indragostesti prea tare, sa iubesti~cu cap~. Doar asa vei gasi o solutie pentru orice. PS: intai invata sa te exprimi si sa scrii, apoi sa conduci lumea.happy

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Ai venit sa iți spunem noi de ce ar fi bine sa pleci de-acasă ca ai trecut de 18 ani si sa te duci sa stai cu el pentru ca independent înseamnă ca locuiește singur?
Eu iti voi spune ca daca inca vii sa intrebi aici ce sa faci cu viata ta ca parinti tai spun alt ceva, inseamna ca nu esti destul de matura sa fi pe picioarele tale, deci parinti tai au dreptate.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta in loc sa iti traiesti studentia strabatand cearsafuri iesiiri cu fetele la suc club examene tu alergi dupa un sarantoc

| corbulalbrosu a răspuns:

Intre voi nu exista nici un grad de rudenie. Daca consideri ca ai fi fericita alaturi de el, ati putea incerca dar numai in cazul in care el este in stare sa-ti ofere cam tot ce ti-ai dori, bine inteles ceva rezonabil. Urmeaza-ti inima daca consideri ca ceea ce doresti este pe deplin rational. Uneori instinctul compenseaza ratiunea. happy

| Plichota a răspuns:

PUNE -L LA ÎNCERCARE. părinții tai nu te lasă de prosti au motivele lor. Testeaza-l. Mergi pe ascuns. Îmbrăcate sex și la întâlnire încearcă sa îl săruți franțuzesc dacă te sărută nu e potrivit dar dacă nu o face părinții tai se inseala

| UnBroken2016 a răspuns:

Asa se intampla cand stai sub fusta mamei, mereu trebuie sa iti dea unda verde cand vrei sa iesi cu cineva laughing.