| iubita_7611 a întrebat:

Am auzit ca ar fi unele fete care nu vor sa li se faca sex oral. mi se pare o prostie imensa.
de ce nu ar vrea asa ceva?
e super fain love struck love struck
voi ce parere aveti?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| Zorro a răspuns:

Pai sunt unele fete care nu vor, dar doar pentru ca nu stiu cum e si le sa pare scarbos, dar cand le urci pe pereti de placere daca sti cum crede-ma si cea mai nevinovata fata o sa vrea din nouhee heedin proprie experientzawinking

22 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Eu nu as vrea
sâctongue

| mgtow a răspuns:

Poate e super fain pentru tine, dar bravo lor ca nu vor asa ceva mai ales e ceva scarbos.

| zuzu a răspuns:

Pai stii...
faza e ca nu tuturor ne plac aceleasi lucruri
poate pe unele ftele le dejanjeaza chestia asta:d
si tuu`. gusturile nu se discutasmug

| oanny91 a răspuns:

Pentru ca dupa parerea mea e rusinos sa stai ca vaca (ma refer in general sa nu interpretezi ca te-am facut pe ine vaca) cracanata in timp ce baiatul sta cu capul intre picioarele talewinking

| gigiro a răspuns:

Numai oamenii fac asa ceva, animalele nu. De ce faci afirmatii care nu au acoperire in practica? Chiar te simti bine cand faci asa ceva? Nu sunt curioasa, dar te exciti in gura cand faci asa ceva? organul respectiv e folosit pentru functia urinara si sexuala, nu orala.

| Lavy_5428 a răspuns:

Nu stiu, si eu am auzit. Mie cel putin imi place la nebunie acest lucru. Atunci ce placere si asteptari mai vrei de la el/ea? Sau sunt altele care nu vor sa recunoasca. Dar fac o mare prostie si greseala daca nu vor acest lucru...

| JoKeR4Car a răspuns:

Eu cred ca acelor persoane le este rusine! sau pur si simplu NU VOR...
O intrebare pentru tine!
Tu cati ani ai? de curiozitate!
Raspunsul la intrebare nu este obligatoriu ...sau mesaj.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce este o prostie imensă?
Fiecare cu educația sa și plăcerile sale!
Nu este nimic de condamnat.
Sexul oral ca de altfel și cel anal sunt considerate perversiuni dacă unul dintre parteneri nu este de acord cu așa ceva. Educația din familie și comportamentul individului.
Pa, pa.

| BeeZsiAtat a răspuns:

Poate este ''super fain'' pentru tine daca iti place.winking

Dar bravo lor ca refuza.Sincer nici eu nu as vreawinking. Mi se pare o porcariestraight face

| BLUEishot a răspuns:

:-& sunt de acord onny91. e foarte pot sa zic asa scarbos straight face

| Iullyka_7527 a răspuns:

Pff...gandestete ca limba aia tio baga in gura dupa aia. si inverslaughing))

| PeAcE a răspuns:

TU ESTI CHIAR DISPERATA!

Dar revenind la intrebarea ta, unora nu le face placere, poate li se pare ciudat.

Eu am intalnit si baieti care ziceau ca nu vor sa li se faca sex oral asa ca nu e nimic ciudat sau vreo prostie!

Daca tie iti place esti libera sa faci, dar daca altora nu le place, nu le place si nu vor face!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Educatie de tip arhaic-negativa, in sensul ca acolo jos e "murdar"?! - "nu pune mana", etc...

Doar cele realiste, emancipate si foarte atasate de partener pot depasi faza asta si ajunge la a si savura ceva ok...

Colegul meu, dr. Cristian Andrei (ex 9595, si autorul Lectiilor particulare - editura Humanitas) spunea ca fetele trebuie intai sa se cunoasca corporal-local, inclusiv prin a sti, cu ajutorul degetului, ce gust PERSONAL are "savarina" lor! Unele asa incep, instinctiv, sau invatate!

Altele, dupa ce li s-a facut sex oral si sunt sarutate de partener, cu drag, fara nici o problema! iar celelalte, care se joaca si se gusta intre ele, de curiozitate, de drag, din joaca exploratorie corporal-erotica...

Oricum, este stiut ca, un vagin sanatos, nu are un gust neplacut! - este astfel construit, incat se "intretine" si se si autocurata - daca, evident, se respecta igiena elementara de a fi spalat dupa fiecare urinare, cu mainile bine spalate in prealabil!

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt convinsa ca toti cei care au spus ca sexul oral e o porcarie au sub 18 ani, nu au un partener stabil sau nu il au deloc. Mai vorbim peste 10 ani!

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Mi se pare scarbos...eu sincer nu as lasa pers iubita sa-mi faca asa ceva...winking

| totem a răspuns:

Ce tare! au raspuns mai mult copii. bai, fugiti la culcare, ca-i tarziu.
asta a fost pentru majoritatea celor care au raspuns. ceilalti vorbesc din experienta.
Tu oricum ai pus intrebarea asa, la misto, cum se zice, sa intretii si tu "arderea"
abh are dreptate.

| piktor a răspuns:

Taci si suge! smug

| wildthing a răspuns:

Toti virginii si toate virginele isi dau cu parerea in ale sexului. happy
Vaginul nu este absolut deloc scarbos, ci dimpotriva...si pe de alta parte, eu nu am intalnit niciodata o fata careia sa nu ii placa sa i se faca sex oral.winking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mie nu-mi place. mi se pare ceva scarbos. si cred ca daca chiar iubesti persoana de langa tine nu o vei lasa sa faca asa cevawinking

| Ea12345 a răspuns:

Foecare face ce simte. Potea ca li se pare injositor si prefera doar sexul normal, unde sa se simta bine amandoi, nu doar una.Eu una aprob sexul oral, mi se pare destul de interesant si placut big grin

| Marianpop a răspuns:

Da trebuie sa stii cum sa satisfaci o femei prin sex oral :*

| Marianpop a răspuns:

Care vreti sex oral veniti la mine k va ajut eu laughing))