| Lola_7430 a întrebat:

Am auzit ca baietii din Bucuresti sunt fitosi si se dau mari. E adevarat?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi sunt prosti si putini sunt care au o educatie de nota 10, asa este in toata lumea.

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Majoritatea nu sunt asa.Dar in ce oras nu egzistauni fitosi.

| lilstar a răspuns:

Multi cam da, apreciez pe cei cu o educatie buna nu manelarii de la colt de strada cu gulerele ridicate ca striga dupa tine "hey papusa"

| St3luta a răspuns:

laughing)toti se dau mari!laughingnoi fetele trebui sa le dam la toti peste nas!laughing

| AndreIT97 a răspuns:

Sunt tot felul de baieti. De care vorbesti tu sunt smecherii de duzina. Totusi peste tot exista 3 tipuri de baieti (parerea mea): smecherii de duzina, cei prieteni cu toata lumea si ajuta cum pot insa mereu se aleg fara fata (cazul meu >_

| catafreestyle a răspuns:

Multi se comporta asa doar ca cu lumea din alte judete.
dar mai sunt si exceptii