| gellyxan a întrebat:

Am auzit ca cand faci pentru prima data sex anal e posibil sa faci pe tine. e adevarat? vi s-a intamplat asa ceva sau prietenelei voastre?

7 răspunsuri:
| Didiy a răspuns:

Dap, i s.a intamplat unei prietene de.a prietenei mele...prima data cand a facut.o anal a facut pe ea.inainte sa o faci trebuie sa iti faci nevoile acasa.bine in mod normal se face clisma inainte de act

| tigersss a răspuns:

Da se poate.Nu am incercat dar am auzit.

| ioanadanny a răspuns:

Eu am auzit de la o fata ca i-a iesit un mic gazlaughing)

| Ivallll a răspuns:

Da eu am auzit de la o prietena asa ca ai grijawinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sexul anal presupune o igiena foarte atenta, matul trebuie golit inainte.

| AlExAnDrU_5127 a răspuns:

Nish Nustiu dac mai tin minte nu.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

E o prostie, nu patesti nimic. daca nu esti lubrifiata cum trebuie te doare si iti va creea o stare de disconfort