| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca exista niste pastile care sa te calmeze, uneori am momente in care ma simt mult prea plin de energie si imi este foarte greu sa ma stapanesc sau sa stau locului.De obicei cand am ceva important de facut ma agit si fac totul gresit...As vrea ceva care sa imi anihileze total acele stari de agitatie/stres chiar.
DACA SE POATE SA IMI MAI DAŢI SI CATEVA DETALII?
Oricum in momentele in care nu am parte de acele stari este grozav,ma pot concentra si totul este altfel,pot trata cu seriozitate ce fac, fapt care ma umple de fericire si ma face sa ma intreb (oare eu am facut asta?)
Am ales categoria aceasta deoarece useri sunt mult mai activi aici happy

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa te prezinti la un cabinet de Neurologie sau sa discuti cu un medic psihiatru. In mod absolut sigur la dorinta si cererea ta, vor reusi sa te transforme si intr-o ''leguma pasnica''. big grin Sanatate!

| Erenusk a răspuns:

Fu*e și tu ceva?