| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca nu este frumos sa intrebi un baiat daca mai este >virgin...:"asa este?tongue

12 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Mie mi se pare ok sa intrebi un baiat asta daca sunteti macar amici. Poti intreba in gluma de exemplu. Dar chioar daca e virgin o sa zica ca nu e.

| Parintele a răspuns:

Cu placere.

| M.J. a răspuns:

Poi depinde de baiat...nu poti opri un baiat pe strada sa il intrebi daca mai este virgin.trebiue sa fie unul pe care il cunosti si cu care iti permiti...eu am f multi prieteni baieti cu care vb aproape orice, chiar si chestii de genu asta

| stephie21 a răspuns:

In zilele noastre e rusinos sa fii virgin, mai ales la un baiat... nu din punctul meu de vedere bineienteles, majoritatea tinerilor cred asta. Daca nu ai intalnit adevarata dragoste, vrei sa mai astepti putin, poate va aparea si te vei darui in intregime dragostei tale, fara sa regreti niciodata chiar daca relatia esueaza.
Dar sa nu intrebi niciodata o persoana daca este virgina, daca vrea iti va spune... daca nu evita subiectul, iubeste-o pentru ceea ce este.

| maxQ a răspuns:

Dar tu sti ca in 99% din cazuri nu ai cum sa iti dai seama daca e virgin sau nu? El poate iti spune ca nu e, dar in realitate sa fie.Pentru ca dezvirginarea la baieti se face asa (Teoretic):
In timpul actului sexual i se rupe frenul(Ata). Ok? Dar aici intervine flexibilitatea, rigiditatea frenului sau alti factori.De exemplu la unii baieti chiar adica au intretinut relatii sexuale de mai multe ori nu li s-a rupt ata.La unii nu se rupe niciodata, iar la altii se rupe din primawinking

| dulcika a răspuns:

Buna.
eu zc ca daca el te intreaba pe tine si tu il intrebi pe el...:-p
mi se pare cv normal:-p

| DarKJoKeR a răspuns:

Nu poti spune daca e frumos sau nu in general, pentru ca depinde de baiat. Poate fiecare are o alta parere. O vrei pe a mea?laughing. Mi-a fost adresata o intrebare de asta dar am raspuns la randul meu cu,, de ce intrebi?thinking''...

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Depinde de baiat. unu mai rebel si mai cool iti va raspunde putin amuzat si nu cred ca ar fi deranjat, in schimb unul timid si un pic mai tocilar, cred ca se va speria si te va crede cam indrazneata sau nesimtita.

| Ninja-Mistress a răspuns:

Frumos sau nu. ce conteaza. te tine te intereseaza daca mai e.sau nu...asa ca. da-i bataie!

| annitu_7383 a răspuns:

Ms pentru raspunsuri...blushing

| annitu_7383 a răspuns:

Ms, noGod!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar sa intrebi o fata este frumos?