| anonim642 a întrebat:

am auzit ca o fata in clasa a lll-a a facut s*x si inca nu i-a venit ciclul acum este intra sasea si inca nu are oare can ii va veni ciclul va ramane gravida? funda si vot

5 răspunsuri:
| silvipisicutza a răspuns:

Nu poate sa ramana gravida daca nu i-a venit ciclul. In schimb ii va veni foarte tarziu daca a facut sex atat de devreme. Si totusi, nu pare normal sa faca sex la varsta ei. Funda?

| andreeaandreea922 a răspuns:

Tu cati ani mai fetita? nici nu stii ce e cu tine! cum sa ramana gravida cand ii vine ciclu! nu are cum!

| rox13yy a răspuns:

Lol,documenteaza-te un pic pe internet despre organele reproducatoare femeiesti..Ca sa fii gravida trebuie sa ai ciclul mestrual si trebuie ca partenerul sa ejaculeze in tine.Nu va ramane gravida dupa ce ii vine ciclul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as propune sa fie interzis accesul la rubrica asta pustilor/pustioaicelor sub 14 ani.

| valentinamarinamary a răspuns:

Doamne,cati ani ai mai fetito? Cum sa ramana insarcinata can ii vine ciclul? Du-te mmai fata si citeste o carte!