| PopaMihai a întrebat:

Am auzit ca o fata te poate dezvirgina si cu gura. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Da, e posibil. Se numeşte act sexual oral. happy

4 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Se considera ca nu mai esti virgin la primul contact sexual, practic te poti face asta prin masturbare de unde rezulta ca domnisoara, clar prin actul sexual oral te dezvirgineaza.

| kiss a răspuns:

Tu*

| Siimooona a răspuns:

Ce crezi tu ca ti se intampla cand te dezvirginezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, fiind baiat te poti dezvirgina si prin masturbare. Fizic vorbind, 50% din baieti raman cu acea ata toate viata in ciuda faptului ca au intretinut relatii sexuale.