| Vasile23 a întrebat:

Am auzit că parfumul cu feromoni ajuta la cucerirea femeilor. Este adevărat?????

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Degeaba atragi interes daca te privesc si le vine sa vomita

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este adevarat, fiindca nu suntem animale sa ne alegem partnerii dupa hormonii emenati, ci dupa ce ne place noua, dupa cum arata barbatul, dupa cum gandeste, dupa cum se eimbaraca, dupa cum vorbeste...

| dullcat a răspuns:

E doar o gluma obosita de pe reddit...

| StoicAnalysis a răspuns:

Orice parfum AJUTA, dar doar daca mirosul respectiv este unul placut de ele. Si acest ajutor nu e unul foarte semnificativ. E doar o metoda de a atrage atentia intr-un mod discret. Dar daca fata nu te place, degeaba. Am citit deja din 4 surse si in toate specifica ca parfumul cu feromoni, nu se stie daca ajuta sau nu mai mult decat cele traditionale. Nu sunt studii clare stintifice facute despre asta.

| Lupic?27 a răspuns:

Ai feromoni naturali, daca nu te dai cu nimic femeile vor simti cand ii emani dar pentru asta trebuie sa ai un nivel mai mare de testosteron.
Sa ai un nivel mare de testosteron trebuie sa ai un stil de viata echilibrat cu somn si dieta.

| doctorandus a răspuns (pentru Lupic?27):

Nu exista feromoni la oameni.

| octav005 a răspuns:

Nu este adevarat, si eu am avut acum 5 - 6 ani. nu sa LIPIT NIMIC. este treaba de marketing, sa isi vanda produsele

| vasileparnaie a răspuns:

Ia-ti frate parfum cu batman