| YourEternalLove a întrebat:

Am auzit ca se dezvirgineaza si cu degetul laughing))) e adevarat :O fetelor

11 răspunsuri:
| Andrrei a răspuns:

Daca ai degetul foarte lung da, doar daca ai degetul mai lung

| Roll a răspuns:

Da, e adevarat. de obicei, de treaba asta se ocupa ursuletii de plus
http://images.memegenerator.net/instances/500x/9128822.jpg

| AnnaS98 a răspuns:

Da

| laAAal a răspuns:

Buna! daca ai degetul de vreo 8/9cm.dalaughinglaughing

| Snk01 a răspuns:

Pai poti sa faci asta si cu un bat si cu un morcov si cu ce vrei tu...

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Daca intrebi daca poti sa rupi himenul cu degetul... da poti sa-l rupi dar nu te sfatuiesc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se intimpla in foarte putine cazuri(la sportivi), de obicei himenul este tare...si la ruperea lui ai niste dureri in zona abdominala, si singereaza un pic.

| Roberta a răspuns:

Ahaha, de ce am impresia ca stiai deja?

| Ellenna a răspuns:

Daca iti bagi jumatate de mana acolo sa incerci sa iti rupi himenul, da. Dar sunt foarte foarte putine cazuri in care te poti dezvirgina cu degetul. De asemenea sunt cazuri in care te poti dezvirgina si mergand pe bicicleta sau facand sport.Depinde de tipul de himen pe care il ai.

| MihaelaDart a răspuns:

Da e adevarat, daca introduci cate 2, 3 degete te poti dezvirgina, daca himenul tau este elastic, cu perseverenta il poti rupe.

| YourEternalLove explică:

Pai asa am auzit si nu mi-a venit sa cred