| BeautyTeacher a întrebat:

Am auzit ca te poti dezvirgina cu ob, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| andreeasim1 a răspuns:

Nu e adevarat! pentura acel ob nu are lungimea necesara pentru a ajunge la locul unde te dezvirginezi denumit himen care este un strat de pielita.NU! chiar si medicii ginecologi spunca ob-ul nu are nicio legatura cu dezvirginarea!

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, nu stii ca poti ramane si insarcinata? O sa nasti tampoane.

Lasand gluma, singurul lucru din univers care te poate dezvirgina este penisul unui baiat. Adica te dezvirginezi facand sex. Nu cu periuta de dinti, nu cu facaletul, nu cu vibratorul, nu cu tamponul.

| Derye a răspuns:

Citisem initial ou, deci iti dai seama ce fata aveam.

Nu, nu este adevarat. Totusi, cred ca e posibil sa-ti rupi himenul cu el, dar tot virgina o sa fii, pana faci sex prima data.

| Alex a răspuns:

Ce inseamna ob?

| Emma a răspuns:

Ob sunt pentru fetele care nu mai sunt virgine
Si da te poti dezvirgina, dar ce ti trebuie?
Nu sunt destui baieti?laughing)

| MonicutZZa a răspuns:

Nu. Himenul are un fel de orificiu prin care iese menstra si prin orificiul ala se introduc si o. b-urile. Deci, nu dezvirgineaza!

| AlndChocolate a răspuns:

Da, este adevarat, dar sunt ob-uri care nu te pot dezvirgina.

| Bella_2124 a răspuns:

E adevărat dintr-un punct de vedere. folosind ob-uri poate să ţi se rupă himenul. însă nu înţeleg importanţa exagerată pe care o are această membrană?!?! normalmente, virginitatea se pierde doar atunci când întreţii relaţii sexuale cu un băiat. in fine. ]:*

| InSaNe a răspuns:

Normal ca e adevarat, tu de ce crezi ca OB e recomandat pentru fetele si femeile care si-au pierdut virginitatea? happy

| bd0893 a răspuns:

Nu

| freaks2 a răspuns:

Nu doamne ferestee:*

| Lavinia_6306 a răspuns:

Da dar stii sunt si niste ob-uri mai micute:d care nu te dezvirgineaza. eu asa stiu. nu folosesc dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa te dezvirginezi cu ob?

| virginu a răspuns:

Da daca vrei sa te dezvirginezi ...sunt uni care te pot ajuta cum ai fi eubig grin