| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o gramada de fete spunand ca marimea penisului nu conteaza
dar nu am auzit niciun baiat spunand asta despre sani rolling on the floor
ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci cum spune si original,intai gustam si pe urma ne dam seama daca ne place ori ba rolling on the floor inseamna ca nu prea ai stat de vb cu baieti multi, pentru mine nu prea conteaza marimea sanilor, ceea ce conteaza este cat de mult se implica partenera (sufleteste ) cand ne dam huta-huta, cu toate ca nu sunt pe primul si nici pe ultimul loc in materie de sex am intalnit multe femei care spuneau despre x sau y ca s-au simtit umplute cu carne (ma refer la marimea lu penisu ) desigur ca sunt femei intre femei gen Monica Columbeanu rolling on the floor una este sa o faci cu cap si alta cu mobidick

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da tu ca baiat iti bagi undeva țâța ei?
Mergem pe principiul "Cu cat mai mari, cu atat mai bine", cu limite normal. big grin

| AndaWest a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, deci nu putem spune ca cineva minte

| NoChanceForUs a răspuns:

Fetele care spun asta probabil ca sunt virgine.Si in orice caz, masculii in general isi arata "valoarea" de mascul alpha prin diferite metode, de la bataie si muschi la marimea unor chestii.Ideologia ramane la fel si pentru fete.Fi sincera, eu nu am auzit nici o fata spunand ca marimea sanilor nu conteaza.

| anonymus a răspuns:

Ooo te rog, fetele alea minteu, cine ar vrea sa o aibe de 7 cm? ca in reclama cu joe "lucrurile bune vin in portii mici", nu prea e adevarat

| ZippyCata a răspuns:

laughing la noi e secret, apropo eu am auzit si fete care spuneau ca conteaza marimea -__-

| Dex_6605 a răspuns:

Mie imi plac sanii la pipaiit adica o fata cu sani mici.humm... nu prea merge laughing