| Anda_7256 a întrebat:

Am auzit undeva ca OB-urile te dezvirgineaza e adevarat?happy

7 răspunsuri:
| ByaSimpleGirl a răspuns:

Da ca trebuie sa le pui in locul ala unde te dezvirginizezi si ala are si forma aia asa ca da e super adevarat

| ynna93 a răspuns:

Sunt ob`uri speciale pentru virgine.si eu am auzit ca cele mai groase ar putea sa te dezvirgineze.de aceea sunt de mai multe feluri pentru fiecare fata/femeie.

| bebe_7231 a răspuns:

Nimeni nu are cum sa stie cum reactioneaza himenul tau de la OB-uri. Fizic te poti dezvirgina de la ele daca ai ghinion, dar acum serios, dezvirginarea implica mai mult decat un OB sau un degetel. E mai mult decat ruperea himenului, deci poti sta linistita. totusi si grija ca poate provoca diferite iritatii sau chiar cancer de col uterin ai grija...

| eudemonica a răspuns:

Eu am folosit OB-uri cat timp am fost virgina si mi-a curs sange la primele 5 contacte sexualestraight face

| chelie91ptm a răspuns:

Depinde de ob-uri.

| Anaa_6343 a răspuns:

Buna Anda.
Este adevarat ca OB-urile dezvirgineaza, cand esti virgina daca vreii sa folosesti Ob-uri trebuie sa mergi la medic sa sa-ti dea prescriere medicala!
Te-am pupat!kiss

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Numai daca umbli prea brutal cu ele! Vezi ca au prospect in cutie! Ar fi cel mai bine sa mergi si sa vorbesti si cu o doctorita ginecolog!