| fanezodo a întrebat:

Am avut a doua intalnire, ne înțelegem destul de bine, doar ca pana acum nu ne am pupat sau așa. sunt și eu mai timid. ce sfat îmi puteți da?

3 răspunsuri:
| simplaexsistenta a răspuns:

Continua mai departe si incearca sa ai mai multa încredere in tine

| Giulia911 a răspuns:

Nu dispera, ca n-ai pierdut-o dacă nu v ati pupat pana acum.

| GirthD a răspuns:

Nu mai fi timid laughing Trebuie sa gasesti momentul potrivit, si sa o saruti.

Invinge teama asta de acum pentru ca o sa ajunga sa te vada ca un prieten si nu vei mai avea nici o sansa sa iesi din '' friend zone '' pe viitor