| anoooonimm77 a întrebat:

Am avut act sexual pe 26 august, azi mi-a venit menstruatia, nu prea este sange, dar am avut dureri de burta cum le aveam de ciclu foarte puternice, poate fi menstruatie sau sange de implantare.
iar acum au trecut cateva minute și nu mai curge am observat puține pete rozalii dar tot mai am câteva dureri de burta si e un lichid galben

2 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

De test de sarcina ai auzit?

| portocala11 a răspuns:

Hello! Sângele de implantare apare de obicei în primele 5 zile de la contact. Sa înțeleg ca actul nu a fost protejat și de aceea îți faci griji? Încearcă totuși un test de sarcina dacă nu v ati protejat... dar dacă ați făcut-o, nu sunt semne de îngrijorare pentru o posibila sarcina. TOTUSI! Un consult ginecologic nu ar strica. Scurgerile galbene indica infecție, trebuie tratate de un dr ginecolog. Sănătate!