| LarisaLarisuţa56666 a întrebat:

Am avut contact sexual cu iubitul meu acum 3 zile cu protecţie şi acum după 3 zile am dureri abdominale ce pot face? sunt normale acceste dureri

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt normale aceste dureri dar, ai răbdare ca totul va trece după câteva zile.

| Madaxo97 a răspuns:

Poate e o coincidență și durerile nu sunt de la actul sexual, ci din altă cauză.

| orailibrail a răspuns:

Daca erai virgina, sau daca esti la inceputul vietii sexuale, da sunt normale durerile.
pentru ca muschii au fost supusi unor intinderi mecanice. mai ales daca actul sexual a fost mai intens.