| DanaDaniela2222 a întrebat:

Am avut contact sexual cu iubitul meu aseara si acum ma doare foarte tare burata. Oare de la ce e? E posibil sa fi luat vreo boala sexuala?

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Penetrarea fara orgasm nu e de ajuns, de aceea ramai cu dureri de burta, asa cum termina el trebuie sa termini si tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i posibil... mergi al ginecolog pentru investigatii si afli adevarul.

| mihai69 a răspuns:

Cum?!? Te doare... brânza? (Burata e un tip de brânză, asemănător cu mozzarella).

| Emilian65 a răspuns:

Durerea de burta este de la actul sexual dur care a fost între tine și iubitul tău.

| Madaxo97 a răspuns:

E posibil, sau a fost prea agresiv în timpul sexului.

| Cinic a răspuns:

Nu cred ca exista vreo boala care sa isi faca efectul atat de rapid. Cel mai probabil ti-a atins cervixul sau tu nu te-ai lubrifiat suficient si peretii tai vaginali au avut de suferit si de aia simti ca te doare intre zona inghinala si burta. Ca presupun ca te doare in partea de jos a burtii. Desigur ca nu iti poate da nimeni un raspuns concret pe TPU. Cel mai bine ar fi sa mergi la un ginecolog.

| Cavaler001 a răspuns:

Data viitoare sa te excite mai bine.
Daca nu-ti trece durerea in cateva zile, mergi la ginecolog.

| vasileparnaie a răspuns:

Inainte de babardeala trebuia sa il intrebi pe iubi daca are boli sexuale >3