| andreeaandrea987 a întrebat:

Am avut contact sexual cu iubitul meu în timpul acestui act sexual eu am avut dureri dar și după menționez ca eu și cu el suntem la al 2 contact sexual. Este normal sa am dureri? Ce pot face în acceasta situație?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat el nu-ti face preludiu si sare pe tine far sa fiie xcitata si umezita, da, ai dureri, fiidca-i similar cu violul.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa ai dureri vaginale și de burta după primele acte sexuale. Cu timpul, aceste dureri vor disparea și se vor transforma în plăceri sexuale.

| Madaxo97 a răspuns:

E normal, dacă și după alte 3, 4 contacte tot ai dureri, chiar dacă ești lubrifiata bine, mergi la ginecolog să nu fie o problemă medicală.

| MestrulYoda a răspuns:

Folosește lubrifiant și spune i sa ti facă oral înainte ai sa vezi schimbarilewinking