| AdrianaAdriana4567 a întrebat:

Am avut contact sexual cu iubitul meu, recent pe mine ma doare foarte tare vaginul la sex.Ce sfaturi aveţi pentru mine? Ce as putea face?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai putea merge la ginecolog.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la gineoclog fiindca poti avea vaginita sau o alta infectie.

| Madaxo97 a răspuns:

Lubrifiere corecta, preludiu mai lung. Dacă ești la început cu sexul, e normal să te doară primele partide. Dacă tot te doare și dupa 10 contacte sexuale, mai bine o vizită la ginecolog să vezi dacă ai o problema medicală.

| NoNameUniverse a răspuns:

Nu face direct, excita.te prima, te umezești și nu o sa te mai doară