| Patricia445555 a întrebat:

Am avut contact sexual cu iubitul meu si am dureri vaginale eu am nascut natural acum 8 zile.Ce sa fac sa nu mai doara cand facem sex?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fugi la medic sau la spital!
Sexul este INTERZIS in primele 30 de zile dupa nastere fiindca organele tale sexuale sunt ranite de la nastere.
Este nevoie de timp pentru a reveni la normal.
O dumnzeule, dar chiar nu va folositi creierul?

| mihai69 a răspuns:

Să aveți răbdare câteva săptămâni!

| Madaxo97 a răspuns:

Off. Nu ți-a spus de la spital să nu faci sex cel puțin o lună de zile?!? Mai ales dacă ai fost și cusută, cum spui în intrebarea anterioară. Cred că întrebarea e la mișto, că nu ai cum să fi așa inconștiență să nu ți acel repaus sexual cel puțin 6 săptămâni de la naștere, nici măcar firele alea de la cusătură nu cred că au căzut, e imposibil, mie mi-au căzut dupa 2 săptămâni, plus ca trebuie timp să se refacă rana că altfel te rupi din nou si trebuie să te coasă iar... Sper ca e la mișto întrebarea și esti troll

| Patricia445555 explică (pentru Madaxo97):

Nu e la mișto întrebarea doar ca el a zis ca nu poate astepta atâta timp

| Rayyy2005 a răspuns (pentru Patricia445555):

Spune-i sa se masturbeze daca nu poate astepta pentru sanatate ta...

| Madaxo97 a răspuns (pentru Patricia445555):

Și ale cui nevoi sunt mai importante? Ale tale, femeie în convalescență sau ale lui? Scuze că îți spun dar soțul tău este un animal, dacă nu poate să se abțină, fără să se gândească în primul rând la sănătatea ta, bărbat nu se poate numi, pentru că un bărbat se poate controla, numai animalele acționează din instinct fără să se poată controla. Cu așa bărbat, mai bine fără, să mă ierte Dumnezeu, se vede care sunt prioritățile lui în viață, și anume satisfacția organului său, și nu sănătatea și bunăstarea soției lui.

| led77 a răspuns (pentru Madaxo97):

laughing animal

| Lubeni??38900 a răspuns:

Sa numai faci sex 2 luni, doar sex oral sau anal dar nu vaginal

| bannedMF a răspuns:

Sa o lasi mai moale, mai mult lubrifiant.