| Lily23466 a întrebat:

Am avut contact sexual cu soţul acum câteva saptamâni am facut un test de sarcina şi a ieşit negativ am mai facut unul care a iesit pozitiv si am si simptome nu am fost la medic exista probabilitate sa fiu gravida?

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Contact protejat sau neprotejat? Cu ejaculare înăuntrul sau în afara vaginului? Dacă testul a ieșit pozitiv, înseamnă că așa este, teste fals pozitive sunt extrem de rare, dacă testul e pozitiv ești gravida, felicitări. Mai fa un test ca să fi 100% sigură

| TimberWolf a răspuns:

O sa avem un nepotel!