| Roxana34556 a întrebat:

Am avut contact sexual cu sotul meu deşi sunt la menstruaţie am avut aseara si acum ma doare burta. Este normal sa ma doara burta?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......-si-burta/

pare ca si inainte te durea

| LadyOtis a răspuns:

E de la menstruatie...

| Madaxo97 a răspuns:

Te doare de la menstruație. Nu de la contactul sexual. Chestia asta ca sexul la menstruație diminuează durerea menstruală nu se aplică la toate femeile, este o generalizare. Dacă tu în mod normal ai crampe la menstruație, sexul e irelevant în tratarea durerii, ai nevoie de o pastilă să calmeze durerea, nu sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in timpul actului ar fi trebuit sa nu te mai doara...dar dupa e normal.

| TobiasCotoi a răspuns:

Te doare de la ciclu