| andreeaandrea987 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat cu iubitul meu el a vrut sa avem neprotejat nu am fost la ovulație dar tot îmi e teama sa nu rămân însărcinată. Pot rămâne însărcinată în situația asta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-ti poate garanta nimeni daca ramai sau nu garvida, ca nu stim ce tip de ciclu ai, la ce perioada se succede samd.

Nu am sa inteleg niciodata de ce trebuie sa fii atat de proasta incat sa-i cedezi barbatului sa facis ex numai cum vrea el, fara sa-ti pese de corpul si santatatea ta?
Ai idee la ce tipuri de risc te supui?
O sarcina este un fleac, ca te duci la avort si in 10 minute ai scapat, dar o infectie cu HIV, hepatita B, C, HPV, sifilis si alte boli grave cu transmitere sexuala, iti nenorocesc sanatatea si viata.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu ai fost la ovulație, este posibil sa nu fi ramas gravida.