| Madalina20011 a întrebat:

Am avut contact sexual și am simțit durere el e dur la sex.Ce pot face în situația asta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Să ii tragi una peste oo când devine dur. Sexul trebuie sa fie placere pentru amandoi, nu doar pentru el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa vorbesti cu el sa fie mai blind nu animal. Sexul se face cu rabdare cu finețe nu ca badaranul ca nu esti de lemn, te doare ca a dat ca boul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ii zici sa nu mai fie dur

| Violleta2022 a răspuns:

Desparte-te de el, daca te violeza si te bruscheaza la sex, fiindca nu-i un om normal, pare un animal.

| Emilian65 a răspuns:

Discuta cu el sa fie mai blând cu tine atunci când faceți sex.