| Amalia8834 a întrebat:

Am avut cu soțul contact sexual eu find la perioada de ovulație l-am avut neprotejat pentru ca ne dorim bebe.Pot rămâne însărcinată? Cum pot vedea dacă sunt?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai ajuns la momentul ala in viata cand vrei sa faci un copil dar nu stii cum sa iti dai seama daca esti insarcinata? Serios?

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca poti, asta fiind prima conditie sa ramai gravida: sex zilnic si neportejat, ca sa poti ramane gravida!

| Madaxo97 a răspuns:

În primul rând vezi dacă îți vine ciclu sau nu, dacă nu îți vine, fă și un test de sarcină la 21 zile de la contactul sexual.

| SpadasinulNegru a răspuns:

Seara buna mademoiselle, recomand sa faci un test de sarcina!

| ANONIMULwithnoname a răspuns:

Wtf eu am 12 ani si stiu chestiile astea cat de prosti puteti sa fiti sa nu aveti habar de ce faceti. poate la copil aveti mai muli neuroni, cu condtia sa ii si folositi

| Ioneess121 a răspuns:

Test de sarcina