| Ella2345 a întrebat:

Am avut cu sotul meu contact sexual pentru că nu l-am mai refuzat ca să nu se supere am folosit şi lubrifiant şi tot m-a durut.Ce pot face altceva? la medic am fost şi ma controlat a zis ca sunt bine şi să folosim Iubrifiant dar degeaba tot mă doare ce pot face?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Dar tu de cand ai problema asta? De cand esti cu el? Te-a durut sexul cu el dintotdeauna? Cum ati ajuns sa va casatoriti, avand o asemenea problema?

| Furnicuta000 a răspuns:

Spune-i sa fie si el mai rabdator, sa fie preludiul mai lung ca sa te exciti si sa te lubrifiezi natural si nu mai sta incordata si stresata

| Madaxo97 a răspuns:

În cazul asta, nu prea ai ce să faci. Poate sa alegi un partener cu penisul foarte mic și subțire să nu mai simți durere.
Încearcă să mai ceri o părere și la alt medic, trebuie să fie o soluție, caută si un psihoterapeut sexolog, nu ginecolog.

| Giulia911 a răspuns:

Schimba medicul și probabil și partenerul