| fanezodo a întrebat:

Am avut ieri prima întâlnire cu o fată, m-am îndrăgostit maxim. am socializat destul de mult, am mai vorbit și după ce am terminat ieșirea, credeți ca ar fi interesată în continuare de mine, și să îi propun să ne mai vedem azi sau să mai aștept)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca asta-i o intrebarea pe care i-o poti pune numai fetei?

| Violleta2022 a răspuns:

Asta poti afla numai de la ea si numai dupa ce vorbesti cu ea.

| TimberWolf a răspuns:

''m-am îndrăgostit maxim'' Mare greseala, sa nu cumva sa o lasi sa stie asta daca nu vrei sa fuga de tine.
Trebuie sa fi cat mai distant si indisponibil, sa o faci pe ea sa vina dupa tine, altfel te arzi!

| simplaexsistenta a răspuns:

Da, intreab-o, nu ai nimic de pierdut

| Giulia911 a răspuns:

Și de unde vrei sa știm noi dacă îi pasa acelei fete de tine? Întreab o fratele meu pe ea! Nu înțeleg de ce muriți de frica. Vorbește deschis cu ea ca e om la fel ca și tine, amândoi mâncați, amândoi va cacati, respirați și va culcați. Noroc!

| Annie92 a răspuns:

Bună, Nu e dragoste asta e entuziasm sau infatuare. Dragostea vine mai încolo. Dacă o placi cu adevărat fii sincer și fii tu însuți. Dacă nu te place așa cum ești mai sunt și alte fete.