| Aleeexutza a întrebat:

Am avut mai demult un iubit si era foarte ciudat. Uneori se comporta frumos, alteori era agresiv. Desi nu stiam ce se intampla cu el, am tras din rasputeri sa aflu ce se intampla cu el. Asa ca am angajat un echipaj si au aflat ca el era gay. Dupa ce l-am demascat, l-am intrebat cum a putut sa faca asa ceva., iar el mi-a spus ca ma iubeste si pe mine dar si pe acel barbat cu care era intr-o relatie. Se poate ca un barbat sa iubeasca un barbat si o femeie in acelasi timp si in aceas mod?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!
Va rog sa imi raspundeti cat de sincer cu putinta!
Funda. happy

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ciudata situatie! Eu cred ca oricine poate fi indragostit de mai multe persoane in acelasi timp, dar pentru fiecare sa simti o altfel de dragoste!

| mona a răspuns:

Am vazut un caz de genul asta pe,, zone reality,, si in legatura cu cazul tau...se poate sa va iubeasca pe amandoi, acum depinde ccum te simti tu cand sti ca el o mai face si cu un barbat

| bObby123 a răspuns:

Se poate...
se numeste " Bisexual "
se simte atras de ambele sexe

| MegaChrysos a răspuns:

Da, se poate happy Fii langa el ca are nevoie si de barbatul acela si de tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident...sprijina-l

| LineGuide a răspuns:

Cum sa tragi la raspundere un baiat pentru ceea ce simte? Asta simte el si gata, oricum ar fi nu-mi pare ca este un tip prea serios, deci evita-l cat mai mult posibil!
Mult noroc!

| ovidiu8msn a răspuns:

Deci te insala cu un.....barbat. Wow.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| danielcoman32 a răspuns:

Da,se poate, asa cum sunt si fete bisexuale.

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Da si normal iubitu tau e bisexual pasiv si nu e deloc rau o sa-si revina astia pasivi tin mai mult la fete si se plictisesc si renunta la baieti pentru fete stiu chestile astea foarte bine happy

| ovidiu8msn a răspuns (pentru Capatina_Bogdan_1997):

De unde sti tu ca el este pasiv? Dai de banuit. laughing

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns (pentru ovidiu8msn):

Nu cea cea ce dau de banuit e ca, cred ca am fost si eu laughing) glumeam laughing dar am un verisor asa

| scooterking a răspuns:

Da in cazul in care si tu il iubesti