| Andreea_5550 a întrebat:

Am avut o discutie cu baitul de care imi place si fiindca eram in gasca discuta despre ce fete ii plac si cum ar vrea sa fie prietena lui... Raspunsul lui: Bruneta, 16-17 ani, virgina, par drept ( nu cret ) ochii de preferabili caprui, si sa fie draguta la fata. In rest nu conteaza...

Ce parere aveti de raspunsul lui? As vrea sa ii intreb pe baieti ( pot si fetele raspunde) daca va intereseaza chiar atat de mult culoarea parului si varsta.

11 răspunsuri:
| Pastiluţă a răspuns:

Depinde de gusturile fiecăruia.
Gusturile nu se discută. happy

| ArcAnna a răspuns:

Conteaza varsta.nu as sta cu un tip mai mic decat mine

| PetronelaBurlacu a răspuns:

Pai e important ca varstele intre parteneri sa fie asemanatoare pentru a se intlege si pentru a avea lucruri in comun cat despre culoarea parului nu stiu ce sa zic sunt baieticare prefera o anumita culoare.dar daca tu il faci sa te placa asa cum esti nu o sa mai conteze culoare parului! SUCCES cu baiatu. pooop

| Fluffy97 a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui normal (: poate ca la uni baieti le plac fetele cretse la alti alea cu parul drept, la uni le plac cele cu ochii caprui, la alti cu ochi verzi...nu poti sal condamni pentru asta, daca tu esti prietena lui inseamna ca te place asa cum esti daca nu ti-a zis sa schimbi ceva happy dar e normal sa aiba si el preferinte.si ''vise'' poate ca o sa gaseasca o fata asa cum vrea el,dar poate ca o sa aiba un caracter urat happy si at o sa se convinga ca nu conteaza aspectul exterior, si ce are in interior, ce suflet are(:

| Cocodrilo a răspuns:

Un raspuns de tampitzel - sorry. Nu e o crima sa ai preferintele tale dar... o fata nu e animal de companie (oaie sau pisica). Sau ma insel eu?

| IxaDeathAngel a răspuns:

E clar ca pe el il intereseaza foarte mult cum arati! Asta nu trebuie sa te afecteze! Ai grija sa vada frumusetea ta interioara! Cred ca daca vei face asta se va indregosti de tine!

| RaZ4Ing a răspuns:

Pai parerea mea despre raspunsul lui este una buna... adica majoritatea ziceau "pfoai vreau o gagica cu parul drept cu un cur cat tancu de mare si tztzele cat rotile de tir" dar el a zis ceva obisnuit... adica nu ceva cocalaresc.

| Narcis2007 a răspuns:

Pai are niste preferinte standard in afara de par si ochi... oricum preferintele astea vor disparea sau vor fi modelate daca se va indragosti

| Tiberius a răspuns:

In rest nu conteaza? hahah asta s-o crezi tu.

| ItsMyTime a răspuns:

Culoarea paruli nu conteaza prea mult da varsta da ca nu o iesi unu de 12 ani cu una de 33.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. poate pentru el asta e fata ideala.