| Cristi_4255 a întrebat:

Am avut o iubita acum 2 zii numai ca m-a lasat azi dimineata fara nici un motiv, ii place inca de mine sunt sigur ca asa imi spun prietenele ei, dar nu stiu de ce nu vrea sa mai stea cu mine, nu am gresit cu nimic, as vrea sa indrept lucrurile, cum fac?

Răspuns Câştigător
| Karamel a răspuns:

Poate si-a dat seama ca nu esti potrivit pentru ea, s`au ai gresit tu cu ceva fata de ea si nu realizezi ce.

E bine sa ai o discutie serioasa cu ea, despre ce s-a intamplat si de ce a luat acea decizie.

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Ar trebui sa stai de vb cu ea sa o intrebi de ce nu mai vrea sa fie cu tine nu se poate numa de 2 zile si deja sa te si lase, in fine poate nu se simte pregatita sa aive o relatie, dar oricum trebuie sa vb cu eawinking

| bbe a răspuns:

Nu te gandestica poate are pe altul?