| Anndree3aaaa a întrebat:

Am avut o relatie care a durat 1 an, ne-am despartit de vreo 7 luni si n-am mai vorbit de loc,el a fost singurul si primul meu iubit,iar azi mi-a dat un mesaj ciudat pe mess, dupa atata timp..imi facea complimente si mi-a zis ca si-ar mai dori sa ne iubim, ce sa inteleg?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai pe romaneste...la apucat dorul de a face sex cu tine

| Clarity a răspuns:

Ca si-a dat seama ca te vrea doar pentru sex, ignora-l si cauta pe altcineva, din cate observ nu vrea altceva doar sex, sa nu te lasi pacalita...

| Ambiguitate a răspuns:

Si eu am avut o relatie de 2 ani de zile cu o fata, si ne-am despartit, dar inca mai trecea pe la mine pentru o partida de sex nebun.
In orele de sport sau cand lipsea de la ore, mie unul imi placea nu aveam nimic impotriva, ca sa nu mai zic ca avea si barbat si el nu stia mai nimic.
Deci ai grija, el vrea ceva de la tine si acel ceva esti tu...

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Dai cu flit! Nemultumitului ii se ia darul! Mai sunt inca 10.000.000 de baieti compatibili cu tine! Viata merge mai departe!

| neutrino a răspuns:

Situatie clasica, baiatul forteaza sa obtina ceea ce doreste.

| Azµre a răspuns:

Să faceți sex... ce crezi altceva...