| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o relație cu un băiat care a durat aproape 4 luni (am 15 ani) ne-am văzut de doua ori ca locuiam departe unul de altul, a 2 a oară a vrut sa ne sărutăm dar n-am vrut eu pentru ca mi-a fost frica și simteam ca aproape leșin, pe bune, fără sa exagerez sau ceva. Faza e ca simteam ca nu era momentul și nici persoana potrivită gen. Acum nu mai suntem împreună (nu din cauza asta) așa ca am avut prima mea relație și n-am fost în stare sa am primul sărut, mi-a fost mereu frica de asta, mi-e și acum și nu stiu cum sa scap de frica asta.

Răspuns Câştigător
| Forneticugem a răspuns:

Eu unul cred ca ai procedat normal nu ai făcut nimic greșit nu ai simțit tu ca este momentul sau poate ca emoțiile te-au depășit dacă tu spui ca mai avea puțini și leșinai e din cauza emoțiilor prea mari

3 răspunsuri:
| Forneticugem a răspuns:

Multumesc frumos pentru Fundă ai grija de tine boss ^-^

| TheStrategist a răspuns:

Nu o să-ți fie frică atunci când apare persoana potrivită. Totul va veni de la sine, nu îți face griji pentru asta la 15 ani.

| ania a răspuns:

E foarte bine ca au retineri, ai fi mai fericita daca nu te- ai saruta decat cu barbatul cu care te vei casatori.