| ElenaGhilbert a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat cu mult timp in urma, si nu a durat foarte mult. Problema e ca nu eram sigur daca el merita sa fie prima mea iubire si inca imi era frica ce o sa creada lumea, si anume unii profesori (ca eu sunt o eleva foarte buna si am profesori in varsta...). Si s-a intimplat ca eu plantam flori cu profa de ed, tehnologica si cu alti colegi, la momentul cind l-am vazut ca se indreapta spre scoala mea (el venea la cursuri de engleza la mine in liceu), am inceput a fugi ca o proasta. Si de atunci nu ne-am mai scris.
Am numarul lui de mobil inca pastrat.
Eu nu stiu ce sa fac, si parca regret tot ceea ce am facut, si mai ales ca l-am vazut odata in parc si de atunci ma gindesc la el.
Un sfat?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce penibil, sa il vezi si pe urma sa fugi ca o toanta, mai mult ca sigur baiatul vazand reactia ta si-a dat seama ca nu a pierdut mare lucru, nu ma mir ca nu ti-a scris. daca nu esti in stare sa te implici in relatie, lasa-l pe baiat in pace nu-i pierde timpul aiurea si vezi-ti de viata, punct

| RAY a răspuns:

Din moment ce ai avut o relatie da ai renuntat asa usor ce sa creada si baiatul ala si mai tare tu si fugi de el, lasa-l in paca nu isi mai bate joc de el

| ubox7007 a răspuns:

Gg, ai renuntat la o relatie de frica altorawinking

| MidnightR a răspuns:

Esti imatura.

| ElenaGhilbert explică (pentru MidnightR):

Stiu, dar aveam si 14 ani. Nu stiam cum sa fac. si mai ales ca nu eram rebela