| danny8722 a întrebat:

Am avut o relatie de 4 ani si m-am despartit de curand... o cunosc de cand avea 15 ani si am invatat-o multe chestii... iar acum cand a implinit 19 ani, ea tot pe mama ei o asculta(asta fiind motivul despartirii)...credeti ca am facut bine, ce am facut?

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Faptul ca ai invatat-o mai multe lucruri? Da, foarte bine. Las-o ca pana la urma daca te iubeste va veni singura la tine. Oricum sunteti tineri si nu va fi ultima iubire. O sa gasesti si tu si ea poate alte persoane...Capul sus si privirea in fatahappy

5 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Fii mai convingator.

| sigmanet a răspuns:

Faptul ca ai invatat-o mai multe lucruri? Da, foarte bine. Las-o ca pana la urma daca te iubeste va veni singura la tine. Oricum sunteti tineri si nu va fi ultima iubire. O sa gasesti si tu si ea poate alte persoane...Capul sus si privirea in fatahappy

| cristina_6456 a răspuns:

Daca o iubesti cuadevarat nu renunta la ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai invatat-o ce era mai important"Sa iubeasca"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai invatat. o f multe chestii... vezi sa nu o fi invatat prea multe si sa nu.si fi luat lumea. n cap, "dar s. a saturat de rele, acum vrea de alea cromate"