| pitik_9942 a întrebat:

Am avut parte de primul sarut si vreau sa spun ca a fost oribil. din ce cauza? din cauza ca nu simteam nimic petru acel baiat? sau din cauza ca a fost prima oara?

Răspuns Câştigător
| smileforme a răspuns:

Din cauza ca ao fost prima oara categoric nuwinking se poate sa fie din cauza emotiilor sau din cauza celui cu care ai facut pasul asta.winking ai spus si tu ca nu simti nimic pentru elwinking

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pff...nu simti nimic pentru respectivul baiat.clar.

| Floreenofficial a răspuns:

Inseamna ca nu esti atasata suficient din punct de vedere afectiv si emotional de persoana respectiva.

| Alex0194 a răspuns:

Poate din cauza ca nu simti nimic pentru el

| mario a răspuns:

Incearca cu o fata.vezi rezultatul. poate esti lezbiwinking

| Alle15 a răspuns:

Pai daca nu-l placeai logic ca nu simteai nimic pentru el sau aveai emotii si din asta funda

| pokemondoll a răspuns:

Sigur ca nu simteai nimic pentru acel baiat. daca nu simti nimic nu are un farmec primul sarut...deci ia-l in conziderare ca a fost ca un exercitiu laughing

| Addddda a răspuns:

Pai din moment ce tu spui ca nu ai simtit nimic pentru acel baiat poate fii si asta raspunsu` pe care`l cautihee hee. Si eu sunt de parere ca da.

| NoAntidote a răspuns:

Din cauza ca n`ai simtit nimic pentru acel baiat!happy
Daca tii la o persoana[in cazul tau baiat] acel :* trebuie sa fie ceva frumos pentru tine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nopz, pentru ca a fost cu cine nu trebuia, daca aveai preten era ceva total diferit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine a fost la fel
stai linistita o sa vina vremea cand o sa saruti persoana pe care o iubesti cu adevarathappy

| Kay a răspuns:

Sincer, eu am vomitat dupa primul sarut, si a fost cu un baiat care chiar imi placea. Din cauza emotiilor, bineinteles. Alte vremuri, acum fetele nu au emotii nici la prima. ehem. infipta'n gat.

| ioana_1029 a răspuns:

Din cauza ca nu simteai nimic pentru el. Aici sta aproape toata frumusetea sarutului... fara fluturasii din stomac nu mai are farmec. Spre exemplu la mine primul sarut a fost minunat, mi-a placut enorm si a fost cu un tip pe care chiar il iubeam. Mai tarziu, mai mult din ambitie mi-am facut un prieten pentru care nu simteam nimic. Cand a venit si vremea sarutului pot sa spun ca a fost groazniclaughing si nu datorita lipsei de experienta:-J