| katy1997 a întrebat:

Am avut prima relatie acum patru zile si ma tem sa nu fi ramas insarcinata care pot fi simptomele?

6 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Voma, stare de rau ...marirea burtii straight face...fa niste teste d-alea de te pisi pe ele (pardon scuzati limbaju )

| Daniella a răspuns:

Daca iti intarzie ciclul cu o saptamana, fa un test de sarcina.Este mai sigur atunci.Dar ia in calcul si faptul ca daca esti mai mica, inca nu ti s-a reglat bine asa ca nu te speria la orice simptom.Fa-ti 2, 3 teste de sarcina ca sa fii sigura, si ia unul putin mai scump pentru ca are rezultate mai eficiente

| ramona90 a răspuns:

Pai cred ca e mult prea devreme sa iti dai seama ca esti insarcinata ...sintomele ar fi:greturi, ameteli, ect si sa nu uitam ca la fiecare corp e diferitwinking

| ramona90 a răspuns:

Asir ai trecut prin asa ceva?!laughing

| 5p1k3 a răspuns:

Ati utilizat prezervativ?

| katy1997 explică:

Nu n-am utilizat...el a zis ca stie ce face.si ma asigura ca tot va fi normal.