| micutzadominatoare a întrebat:

Am avut primul meu contacat sexual, virgina fiind m-a durut da rnu er ao durere insuportabila, nu am simtit deloc placere era mereu o durere placuta, si cand am ajuns acasa m-am uitata in vagin si am vazut ca himenul nu s-a rupt. mentionez ca nu a curs sange. Cine imi poate explica? fundita

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele femei/fete au himenul mai elastic si in astfel de cazuri, el se poate rupe la al doilea sau chiar al treilea contact.

| Kittynika a răspuns:

Ai himenul elastic. ori iti gasesty unul mai dotat sa-l rupa, ori il ai atat de elastic ca nu se rupetonguelaughing

| haiZI a răspuns:

Poate nu ai fost destul de lubrifiata sau himenul tau e foarte elastic si are nevoie de mai multe contacte sexuale pentru a se rupe.pa

| RXN a răspuns:

Ai himenul elastic, cel mai probabil se va rupe dupa cateva acte sexuale, nicio problema.Ar fi indicat sa mergi la un medic, sa faci si un consult daca tot ti-ai inceput viata sexuala, iar el iti va explica si tot ce te intereseaza in domeniu.

| Азбука a răspuns:

Cu ce te-ai uitat, cu binoclu? straight face

| gigiro a răspuns:

O sa-ti explice altii, dar eu zic ca ai inceput cu stangul. ceea ce inseamna ca trebuia sa nu o faci.Decat sa te uiti in oglinda dupa himen si sange.mai bine ai crea ceva frumos, util si placut. Sexul e bun. la vremea lui.

| io4all a răspuns:

Pai daca vrei sal rupi treci pe la mine ca til rup eu

| Zoe_7457 a răspuns:

Am o curiozitate! cum te'ai uitat? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| danieladana a răspuns:

Femeile se catalogheaza in doua categorii cele cu himenul elastic(cum nu ti s-a rupt tie si nu a curs sange, dar totusi nu mai este virgina) si al doilea femeile cu himenul mai subtire care le curg sange. Stai calma nu este absolut nimic, la al doilea contact sexual nu te vai mai durea.

| Byuska a răspuns:

Te-ai uitat in vagin?:O:O cum ai putut? zi-mi si mie ca sa vad si eu ce am acololaughinglaughinglaughing

| DenisaBiluta a răspuns:

Cum te`ai uitat?blushing