| boxeru a întrebat:

Am avut relatii sexuale cu o fata virgina si am facut-o neprotejat, aceasta dupa actul sexual incepand sa aiba stari cum au femeile insarcinate, ce poate fi? Cumva e insarcinata? Avand in vedere ca nu mi-am dat drumu in easad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boxeru draga, fata poate ramane insarcinata chiar daca nu ai ejaculat in vagin.pe parcursul actului elimini un lichid lubrefiant(transparent si vascos)care contine spermatozoizi.contine mai putini spermatozoizi decat sperma dar indeajunsi pentru a lasa fata gravida.ar fi trebuit sa o protejezi, mai ales ca era prima data si o poti infecta cu boli pe care poate ca habar nu ai ca le esti purtator.hepatita sau papiloma virus de exemplu.care papiloma il poti lua de la alta fata iar tu sa nu prezinti nici un simptom.mai ganditi inainte de a incepe viata sexuala.

18 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Doamne, ~x( cand o sa aflati si voi de ¨prezervative¨?

mlm
| mlm a răspuns:

Poate ramana insarcinata chiar daca nu ai ejaculat tu in vagin, parerea mea este sa faca un test de sarcina sau sa mearga la un ginecolog, cu siguranta acolo ai vor spune daca este sau nu.

cami
| cami a răspuns:

Imediat, imediat, in minutul 2? Insarcina exista riscul de a fii, dar sa se manifeste[simptomele] in 10 minute de la contactul sexual...fii serios! greata si ametelile probabil ca au fost de la emotii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa faca un test de sarcina si pentru siguranta sa-l repete dupa doua saptamani.

| M.J. a răspuns:

E foarte posibil sa fie insarcinata, depinde de perioada in care se afla.cu un test de sarcina poti scapa de griji

| micurutza2005 a răspuns:

Daca simptomele au aparut imediat dupa contact nu e vorba de sarcina se mai intampla si la altele cu experienta sa se simta asa, e din cauza emotiilor, efortului, adrenalinei, alti hormoni implicati in actul sexual sau se simte asa din cauza durerii daca a avut mai ales ca era virgina cum spui tu, dar pentru.linistea ta sau a ei sa faca teste de sarcina de la 15zile in colo ca e mai sigur si nu mai face sex neprotejat, niciodata nu stii ce se intampla sau ce boli purtati fiecare si nu stiti de ele, gandeste-te si la saraca fata ti se daruieste si tu poate o imbolnavesti cu ceva sau o lasi insarcinata fara sa stiti, mai mai copii mai aveti de invatat multe despre viata asta nu numai sex si sex, of of!

| maxQ a răspuns:

Pai chiar daca nu ti-ai dat drumul in ea exista sansa de a ramane insarcinata... Cel mai bine ar fi sa isi faca un test de sarcina...Si sa ai grija in continuare sa te protejezi...iti distrugi toata copilariawinking

| maxQ a răspuns:

Micurutza...simptomele nu trebuie sa apara neaparat imediat pota aparea si in zilele urmatoare...

| alex-xandra a răspuns:

Eu am facut sex azi cu prietena mea...am incercat putin fara prezervativ...cred ca 10-15sec sa vedem daca e diferenta...nu se pune problema de ejaculat pentru ca nu s. a int...se poate sa ramana gravida? astept raspuns va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu știm dacă a fost la ovulație sau nu.
Un test de sarcină poate mai domolii un pic spiritele.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

boxeru! de unde stii ca nu ti-ai dat drumul? sperma poate iesi in cantitati foarte mici si pina sa o iei razna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma boxeru! te dai mare in apa mica? adica tu crezi ca ne faci pe noi gelosi? ba! tine minte de la mandea! o fata cu cit e mai nevirgina are experienta mai multa! incearca si-ai sa vezi! de nu oi merge tu in limba dupa ea sa nu-mi spui mie pe nume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dragul meu eu dupa ce mam culcat cu pr meu aveam stari de greata eram ametita etc.
din cauza fricii laughing zic eu apai nu stiut s-ar putea sa nu fie daca nai ejaculat in eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns vezi ca fata a mai fc cu cineva si tot asa ne protejat si ala si-a dat dumu in ea si etc mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ti-ai dat drumu in ea este imposibil sa fie insarcinata. Starile pe care le are pot fi reacii ale hormonilor fata de schimbarea pe care a suferito organismul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simptomele unei sarcini apar intr-o saptamana, maxim 2, pe viitor fi mai atent si protejeaza-te, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Krk a facut-o cu altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii fericit ai un baiat