| bogdanas a întrebat:

Am avut si eu o prietena care m-a parasitsad. din ce motiv...nu stiu. dar era sa fiu exmatriculat din cauza ei fiindca ma spus la diriginte ca o deranjez in ore, o fac grasa, pistruiata(nu-i pistruiata) si eu vreau sa fiu cu ea din nou dar intr-un fel nas vrea... nu mai inteleg HEEEEELP dau dita mai fundita

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu cred că poţi să fii exmatriculat din cauza asta straight face.
Lasă fetele, axeazăte pe şcoală. Mai ales dacă eşti confuz, lol.