| Viky17 a întrebat:

Am avut un coleg care era de alta religie care se dadea la unele fete, se vedea parşiv baiatul, si aflase ca il plac si a inceput sa ma tachineze si sa se dea la mine(doar prin vorbe, si uneori prin fapte).As putea avea o relatie cu un astfel de baiat?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, fiindca ar fi imperios necesar ca 2 persoane educate, scolite, civilizate sa nu amestece/includa niciodata problemele de natura religioasa in,, ecuatia'' problemelor privind sentimentele de dragoste si de iubire sau de convietuire intr-un cuplu fericit. Multa sanatate!

| Viky17 explică (pentru corbulalbrosu):

Am tinut sa precizez faptul ca e de alta religie deoarece are un altfel de comportament fata de ceilalti care ma surprins.