| DarkGirl a întrebat:

Am avut un contact cu prezervativ dar la urma i s-a scurs sperma pe burta lui pe el in jos si cand m-am dus la baie aveam urme albe in jurul vaginului cum m-am atins, deci nu a intrat in vagin sinici prezervativul nu s-a spart, e vreun risc sa raman insarcinata? sa iau pilula de a 2 zi?

3 răspunsuri:
| AandrOotza a răspuns:

Da e ft bine sa gandesti la pilula de a 2 zi pentru ca nu-s e stie niciodata cu rapoartele sexuale protejate sau neprotejate deci e mult mai bine sa o iei cat de repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita.

| alexandruct a răspuns:

Dap, ia pilula pentru orice eventualitate. daca nu du-te la ginecolog si fa-ti un test! succes