| Funditssa a întrebat:

Am avut un contact protejat { prez ] acum 3 luni! el l. a desfacut cu cutitu! la 1 luna am facut 2 teste de sarcina ambele iesind negative! mi. a venit si ciclu insa cu intarziere [ la o luna jumatate dupa contact ]si a tinut 4 zile!
Dar eu cu toate acestea am absolut toate simptomele mai ales greturi! M.am si ingrasat un pic!
E posibil sa fiu insarcinata thinking
Fundita
restul
vot
love struck!

Răspuns Câştigător
| Acadeeeaa a răspuns:

Pai, sa stii ca ciclul menstrual poate sa mai apara o luna chiar daca esti insarcinata!
Eu zic sa mai faci un test de sarcina.
Poate ca ai simptomele acelea pentru ca ti-e frica sa nu fii insarcinata.
Mai fa un test si daca iese negativ inseamna ca nu esti insarcinata!

7 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Si tinand cont ca varsta ta e frageda, de doar 13 ani, sper ca nu o sa mai faci sexhappy, cel putin pana la 17 anihappy.
Atunci cand iti vine masturbeaza-tewinking.
Ca sa nu mai stai cu frica
3-4 luni sa vezi daca esti, sau nu insarcinata.
Traieste-ti copilaria!

| MitroiBogdan a răspuns:

Nu ai nimic decat stres posttraumatic sau ceva tot legat de stress adica o dereglare hormonala du-te si fa un control la ginecolog ca sa fii sigura insa eu asa zic esti stresata nu esti insarcinata

| Sedativ a răspuns:

Poate mananci ca un porc si ti-e greata ca mananci prostii?

| llucixxl a răspuns:

De ce n-a folosit un topor, sau coasă eventual.

| tompi a răspuns:

Mai bine du-te la un la un doctor ginecolog.Si ia anticonceptionale...

| tompi a răspuns:

Du-te la un doctor ginecolog si ia niste anticonceptionale

| serginica a răspuns:

Cred ca esti insarcinata degraba vei fi mamica!