| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un contact sexual neprotejat, nu și-a dat drumul în mine, dar după câteva ore am făcut-o iar, de data asta nu și-a dat drumul deloc, intre aceste două dăti nu a mers la baie. Menționez că menstruația mi s-a terminat de aproximativ 2 zile, iar ciclul menstrual are durata de 28-30 de zile. E posibil să am vreo "surpriza"?

1 răspuns:
| IIBACONII a răspuns:

În locul tău m-aş duce la doctor. Totuşi nu a-ţi auzit de anticoncepţionale sau prezervative?