| anoooonimm77 a întrebat:

Am avut un contact sexual neprotejat pe 26 August, mentruatia mi-a venit pe 8 septembrie foarte puțin sânge dar ieri am avut dureri ft puternice de burta, cum eram de obicei când îmi venea ciclu iar azi dimineața am vazut ca este puțin sânge pe absorbant dar ft puțin mai deschis (probabil pentru ca mi-am inceput viata sexuala de curand). Am fost la ovulație dar nu am secretie vaginala abundenta ca de obicei, iar sângele este puțin deschis rozaliu.Am citit pe cateva site-uri de acea "sangerare de nidatie". Este posibil sa fiu gravida și curge și puțină secreție galbenă spre alb

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ginecolog, nu astepta pe TPU diagnostice

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic ginecolog. El, este în măsura să-ți spună dacă esti/nu gravida.