| anonim_4396 a întrebat:

Am ceva intrebari pentru baietii care iubesc cu adevarat, sau cel putin au facut-o.
Sunteti cu fata visurilor voastre pe care o iubiti cu adevarat, sau cel putin ati fost, dar sa fiti impreuna mult, cateva luni, poate ani. :3
V-au placut in timpul relatiei cu acea fata, alte fete?
V-ati plictisit de ea?
Ati flirtat vreodata cu alta fata?
V-ati gandit ca trebuie sa incercati ceva nou, cu altcineva?
Sunt curioasa, mersi.:3

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Raspunsul e nu la toate, nu ai cum daca iubesti sa faci chestiile alea.

3 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

1.Da, mereu vreau mai mult.
2.NU, doar de asta e fata visurilor.
3.NU, pentru ca stau cu fata visurilor.
4. Ceva diferit cu ea pentru ca e fata visurilor.

| cdu92 a răspuns:

1.E normal sa iti placa si alte femei atata timp cat esti barbat.Dar daca esti intr-o relatie serioasa ramai la stadiul de placut si atat.
2.Nu, daca iubesti nu ai cum sa te plictisesti (parerea mea).
3.Nu.
4.Nu.
Acum depinde si de persoana...eu asa sunt(ti-am raspuns foarte sincer).

| CEl8oo a răspuns:

Uite eu is baiat..sint intro relatie cu o fat de 8 luni si o iubesc foarte mult..si niciodata nu am flirtat cu alta, daca o iubesti cu adevarat nu ai cum, fiindca atunci cind sint in preajma altor fete parca ceva nu-mi da voie sa ma ating de ele si parca nu le suport, decit pe prietena mea>>>>>>33333333333Funda!:?