| Ionelymary a întrebat:

Am cumparat o crema de ardei iute. Spune ca repara vasele de sange. Se poate aplica pe penis pentru a declansa erectia? Stiti ceva de efecte adverse si daca ustura?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

De ce sa te dai cu o crema de ardei iute, când poți direct cu ardeiul? Si daca ai impresia ca nu funcționează, freaca-te si la ochi, ca sa stimulezi si vederea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti incerca sa ungi acea crema de paprika iute pe pielea fina a glandului penisului tau, doar asa experimental ca sa simti care va fi senzatia provocata si resimtita direct de plua ta. laughing Chiar daca cel mai probabil nu vei mai repeta experimentul si a 2-a oara, o data-n viata poti incerca si un lucru mai inedit. laughing Succes!

| Raven a răspuns:

Trebuia să postezi la Trivia/Amuzante. Cum naiba ți-a venit ideea?
La fel de bine ai putea să încerci cu șmirghel.

| Sorin7777 a răspuns:

E pentru dureri reumatismale nu pentru altceva...da te va ustura f rau sa nu incerci asta!

| ScanduraBogdan a răspuns:

Da chiar poti pentru ca si eu am încercat acest tratament