| kikiii_1730 a întrebat:

Am cunoscut acum ceva vreme un baiat. se pare ca acesta ma place. oricum ne intalneam zilnic deci. dar eu am 16 el 19. ne intelegem foarte bine si imi inspira 100% incredere si ma suna mereu, imi trimite mesaje, ma alinta in cele mai dragute feluri. eu il plac enorm si el pe mine si am dori sa fim impreuna. dar imi place sa cer parerea si altor persoane. dau funda!

multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Carllla a răspuns:

Kiki, din cate povestesti tu, tipul pare a fi serios si sa te respecte. eu zic sa incerci, ca n-ai ce pierde. viata e frumoasa si fiecare zi trebuie traita ca si cum ar fi ultima, asa ca go girl! dar, ai grija sa nu vrea altceva de la tine, dar daca esti isteata, iti dai seama pe parcurs. Sper ca te-am ajutat. Kisses! Funda?:*

6 răspunsuri:
| skumpic96 a răspuns:

Deci eu zic sa nu te iei dupa altii fa ceti zice inima si punete cu el daca sentimentul e reciproc

| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Buna!
In primul rand ascultati inima. Daca tu spui ca se comporta f dragut cu tine, ar fi bine sa ii dai o sansa.Pana la urma nu este chiar asa mare diferenta de ani intre voi nu?:d
Succes!:*

| BuBu2403 a răspuns:

Accepta... nu ai nimic de pierdut. din potriva vei avea de castigat daca spui ca iti place de el...

| mariamariuca a răspuns:

Sa fii impreuna cu el daca va placeti reciproc!

| madw99 a răspuns:

Poi depinde. daca tu crezi ca el e alesul... poti fi cu el.Ascultati inima...; x FunditZzaaaaa

| kikiii_1730 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri happy! Datorita sfaturilor voastre am facut ceea ce trebuie. Totul este minunat. Parintii lui ma indragesc si mama pe el. Inca o data va multumesc :*