| alexandru19933 a întrebat:

Am cunoscut o fata acum vreo 4 luni, de atunci sunt indragostit nebuneste de ea, eu am incercat sa deschid o relatie serioasa cu ea dar ea mi-a zis ca nu e pregatita sa aiba o relatie si ca intai vrea sa termine cu facultatea.ne vedem rar o data maxim doua ori pe saptamana,dar atunci se comporta ca si cum am fii iimpreuna,ma saruta, ma ia in brate, ne iubim..nu inteleg dc imi zice ca nu vrea o relatie dar cand ne intalnim se comporta ca si cum am avea una.ma innebunit fata asta, o iubesc mult.dc se comporta asa?sad

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se distreaza si ea asa cum poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se joaca cu tine ca o pisica cu soarecele ei. te-a vazut mai prostalau, te-a tampit si mai mult, si acum cand are chef de companie stie la care prost sa apeleze. mare pacat sa faca o fata ce vrea din tine asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca sa zic alfel e asa : in ziua cand te-a sarutat eu intrebam direct, pai ce faci mai, zici ca nu vrei relatie dupa facultate dar asa ma saruti si altele. ori alba ori neagra, ca grii nu merge cu mine. de aia am zis ca te ia de prost, tu astepti nu stii sa ziici ceva, fi barbat ca de aia te intoarce cum vrea.

| AnNéVidoff a răspuns:

Ea nu vrea ceva oficial pana termina facultatea...adica pana la urma ce te incurca ca esti sau nu cu ea? Spune-i ceva de genul:''Te iubesc iubito!''...vezi ce reactie are rolling on the floor))))
Conteaza ca iti e iubita sau nu daca e dragoste? Poate ajungi sa te mariti cu ea si nu ati fost impreuna...prieteni inainte de orice.
Apoi toate vin de la sine.Considera toata treaba ca si cum ati fi intr-o relatie si o sa te trezesti cu una. (propria experienta rolling on the floor)))) )
FUNDA?

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Depinde ce intelege ea printr-o relatie...