| sei a întrebat:

Am cunoscut o fata, am ieșit odată, am fost super stresat și panicat, azi ar trebui sa ieșim iar si nu știu ce sa fac mai departe. Cum sa ma relaxez, sa nu mai fiu asa stresat? Ce sa fac în continuare?

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Bucura-te de moment. Panica si stresul spun ca nu te bucuri, ca ai prefera sa nu te afli acolo.

| RAY a răspuns:

Man cu carcater de genu nu va sta o fata cu tine,trebuie sa fi barbat ma intelegi, ce stres are un barbat? ai multe frici, esti o persoana fricoasa, daca vei sta cu ea isi va fi frica ca te va insela, frica e cel mare dusman sa stii si cateodata un bun prieten totul e sa gandesti rational, fi relaxat man e normal sasi bata inima sa te pierzi in ochii ei, stiu senzatia noi barbati ne ascundem sentimentele ca sunt slabiciuni

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a iesi din incurcatura ai putea sa-i explici ca tu fiind un baiat foarte atent, galant, pedant, care apreciaza puterea de discernamant si intuitie a fetelor, ai curiozitatea de a afla in ce mod ar decurge o intalnire condusa de ea si din acest motiv esti dispus/ca doresti ca intalnirea sa se desfasoare dupa placul si dorintele ei. Sunt aproape convins ca orice fata ar/va accepta ca intalnirea sa se desfasoare conform unui astfel de scenariu. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relaxează-te! Ce se poate întâmpla? Dacă îşi dă seama de emoţiile care te încearcă, tratează-le cu amuzament încă de la început. Te trec transpiraţiile? Spune-i cât de sexy e şi cum a încins ea atmosfera. Îţi tremură picioarele? Invit-o la dans. Fii tu, cât mai natural, doar vrei să atragi persoana potrivită, nu?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa te iubesti asa de mult pe tine incat sa fie din reflex treaba " Oh, iar trebuie sa ies cu nasoala asta "... Si atunci o sa fie super atrasa de tine. Pana atunci ma gandesc ca mai e mult, deci pentru inceput, nu-ti mai fa planuri gen : cum o sa mearga intanirea ( o sa se aseze acolo eu o sa spun aia, ea o sa rada, la final o pup, bla, bla ) Lasa chestiile cu vizualizarea, nu gandi prea departe!

| Trumpinator a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci acolo, fara nici un plan, are natura ce sa-ti ofere dupa happy

| DragonSilver a răspuns:

Pai in primul rand chestia pe tu o patesti. si esti incordat se numeste emotie.Este ceva normal, si eu mai sunt emotionat cand umblu cu prietena mea de mana deoarece se uita oamenii suspect la noi.Si ma inrosesc, cu timpul o sa va sarutati, mangaiati etc..si nu o sa mai fii "rusinos".