| raul123 a întrebat:

Am cunoscut o fata de 13 ani iar eu am 12, ce ar trebui sa fac ca sa ma placa chiar daca nu am un aspect fizic prea placut

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

Sall si eu am 12 ani dc nu ai dat mai multe detalii despre ea... vorba lui ilovebutterfly daca se uita la aspectul fizic nu cred ca ai sanse daca tot zici ca nu ai un aspect fizic prea placut poate ai noroc si se uita la cel moral... vEZI SI TU cum o convingi cu vorbe dulci stai cu ea de vorba pana la fazele cu ai prieten? tot asa big grin Bafta baga idul meu de mess messi_clau big grinbig grin

8 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

Iti propun sai arati calitatile tale, sai dovedesti ca tu esti mai bun decat crede ea, si daca nu merge este mai bine sa incerci sa o uiti.Sunt sigur ca sunt si alte fete frumoase care sa te merite intr-adevar.

| lextim a răspuns:

Hei. pentru fete sa stii ca nu conteaza asa de mult aspectul fizic. eu stiu ofera-i atentie, arata-i ca esti de treaba nu te da in figuri ca sa o impresionezi si o sa te vada frumos:* pe de-oparte are dreptate si Doa'do dar asta nu se aplica la toate. la sora mea cand avea 14 i-a placut de unu de 12happy

| andrei a răspuns:

Are 13 ani si fetele la 13 ani se uita la baieti de 14, 15 ...stiu ce zicwinking

mai astepta si tu pana la 14 ani si ai sa gaseti fetewinking

bafta!

| Doa'Do a răspuns:

Hmm, de obicei fetele de varsta ei incep la varsta asta sa se uite la baieti mai mari decat ele cu 2-3 ani...
Daca te place asa cum esti, avand in vdere ca tu zici ca nu ai un aspect fizic prea placut ( ceea ce nu cred, deoarece fiecare e frumos in felul lui ), este ok. Dar daca nu te place nici asa... mai bine renunti! Cred ca ar fi bine sa vorbesti cu ea.De preferabil, nu pe mess.

| MeduzaInaripata a răspuns:

Iti zic eu...esti copil! Mai aspteeeaptaaa...

| obiwankenobi a răspuns:

Buna. Eu sunt fata si am 12 ani. Depinde ce fel de fata este. Exista fete care se uita mai mult la aspectul fizic si altele la cel moral. Daca tu ai un aspect moral placut iar aceea fata nu seuita prea mult la aspectul fizic... poate ai noroc
Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te chinui sa te bagi in seama cu ea tot tu ajungi la suferinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 10 ani si am facut sex cu o fata de 14 ani